Krit letovanje

Vila Fotis 2

Vila Fotis 2 se nalazi u glavnoj ulici na 180m od peščane plaže i 300m od glavog trga. Vila je novoizgrađena. Nudi smeštaj u četvorokrevetnim apartmanima modernog izgleda i uređenja. Sve jedinice su opremljene čajnom kuhinjom (rešo sa dve grejne ploče) sa frižiderom, kupatilom sa tuš kadom, LCD TV-om i klima uređajem. U sklopu objekta (ispred vile Fotis) se nalazi i mali kafe u kome se možete osvežiti kafom ili zasladiti mirisnim palačinkama ili sladoledom. U neposrednoj blizini vile možete parkirati automobil a u zajedničkom dvorištu se nalazi i roštilj koji je svim gostima na raspolaganju. Odlično pozicionirana, moderno opremljena, pruža sve što je potrebno za kvalitetan odmor. Idealna je za porodice, parove kao i starije osobe. Parking mesto se ne može rezervisati. Vila je opremljena po najvišim standardima i pruža sve neophodno za komforan i kvalitetan odmor.

Galerija fotografija

Vila Fotis 2

 

Cena noćenja od 109€


 

Mesto

Mesto: Furka

Wi fi

Bežični internet .
(Organizator nije odgovoran za brzinu i stabilnost mreze)

Udaljenost od plaže

Lokacija: 180m od plaže

Usluga

Usluga: iznajmljivanje vile

  • Besplatan bežični internet
  • Porodične sobe
  • Bazen
  • Besplatan parking
  • Otvoreni bazen
  • Sobe za nepušače
  • Fitnes centar
  • Parking
  • Restorani
  • Wi-Fi
  • Sobna usluga
  • Spa
  • Recepcija otvorena 24 sata
  • Banket
  • Barovi
  • Sauna
  • Poslovni centar
  • Perionica
  • Usluga hemijskog čišćenja
  • Berber / kozmetički salon
  • Doručak u sobi
  • Pristup internetu
  • Liftovi
  • Sef
  • Menjačnica
  • Massage
  • Ostava za prtljag
  • Klima uređaj
  • Deo za pušače
  • Bar/Snack/CafEn’
  • Terasa
  • Domar
  • Posebne dijete
  • Domaćinstvo
  • Pristup invalidskim kolicima
  • Toalet
  • Kupatilo
  • Cafe
  • Plaža u blizini
  • Parni prostor
  • Kids pool
  • 24H. Bezbednost
  • Bezbednosne funkcije
  • Detektor dima
  • TV
  • Iznajmljivanje bicikala
  • Čišćenje
  • Prva pomoć
  • Doručak

Skala Furka 39.999347,23.385574 se nalazi na oko 100km od Soluna na zapadnoj strani poluostrva Kasandra. Mesto je poznato po širokoj, dugoj peščanoj plaži koja se prostire duž celog zaliva u kome leži Skala Furka. U mestu se nalazi veliki broj prodavnica, marketi Masoutis i Elinika Market, brojne giroserije i picerije, poslastičarnice, taverne, ribarnica, pekare, kafei, barovi, dečje igraonice, suvenirnice. U mestu postoji i apoteka. U centru mesta se nalazi veliki trg-šetalište gde možete uživati u ribljim restoranima Takis, Thalassa. Ukoliko više volite giros onda su prava mesta 24h ili Gytos ths Fourkas. Sladolede i mirisne vafle preporučujemo u Via Gelato. Ujutru a i tokom celog dana možete kupiti najfinija peciva, hlebove i slatkiše u Lemoni pekari. Probajte palačinke u kafeu Globe ispred smeštaja Fotis. Preporučujemo i tradicionalnu tavernu Hronis koja se nalazi u starom selu Furka koje je udaljeno neka 3km od Skala Furke. Izbor barova na plaži je zaista veliki i ispuniće svačiji ukus. Mesto je idealno za one koji uživaju u šetnjama pošto je potpuno ravno. Mladi mogu naći provod u barovima koji se nalaze u samom centru. Na 5 km se nalazi obližnji Siviri kao i nadaleko poznate plaže Posidija.Uživajte u predivnom zalasku sunca i pogledu na vrhove Olimpa sa plaže ili nekog restorana Skala Furke.

Kasandra je najzapadnije poluostrvo Halkidikija, poznato po prirodnoj lepoti, bogatom noćnom životu, godišnjim festivalima, peščanim plažama i nezaboravnim zalascima sunca iz letovališta na zapadnoj obali. Plaže Kasandre koje zapljuskuje Egejsko more su iz godine u godinu nagrađivane Plavom zastavicom. U mnogobrojnim barovima na plaži se možete se opustiti i uživati u sunčanju i celodnevnom kupanju dok vas hladi vazduh koji dopire sa Olimpa ili iz gustih borovih šuma. U Siviriju, Skala Furki i Nea Skioniju možete sa nogama u pesku oseteti duh grčkih taverni i uživati u najsvežijim morskim specijalitetima. Ukoliko više volite banjska letovališta sa izvorima termalne vode onda je Lutra pravi izbor za vas. Za one mlađe duhom, Kalitea, koja pored božanstvene plaže i mora, važi za centar noćnog života, dok za ljubitelje mondenske i ostrvske atmosfere preporučujemo nezaboravni Afitos. Kada govorimo o festivalima mora se spomenuti zabavno-edukativni Festival Kasandra koji se održava tokom druge polovine jula i prve polovine avgusta meseca u amfiteatru u Siviriju. Nemojte propustiti ni festival girica u Nea Skioniju svakog prvog vikenda avgusta meseca. Posetite neko od tradicionalnih sela u unutrašnjosti poluostrva, poput Palijurija, Agia Paraskevija, Furke, Kasandrina. U glavnom gradiću, Kasandriji, svakog utorka je pijačni dan kada se možete snabdeti najraznovrsnijim domaćim proizvodima i namirnicama. Posetite vizantijske kule u Nea Fokei ili prošetajte kalderom Afitosa. Ne propustite da obiđete crkvu Panagia Faneromeni, koja je locirana na pola puta između Nea Skionija i Lutre gde od 16. veka prkosi talasima i vremenu. Probajte med, masline, domaći uzo, i ostale domaće proizvode koji se proizvode širom poluostrva. Sigurni smo da u našoj ponudi možete pronaći pravu vilu za vas. Nudimo smeštaj od dvokrevetnih studija pa sve do šestokrevetnih mezoneta.

Slično u ponudi : Krit hotelski smestaj

Vila Eleni Flogita

HOTEL GOLDEN BEACH

Od 40 €